Eğitim Bir Sen'den Palaya Ziyaret

Hits: 1155

Eğitim Bir SenMemursen ve Eğitim-Bir-Sen  İlçe yönetim kurulu Belediye Başkanına ziyarette  bulunarak  sendikalarına olan destek  ve   yardımlarından dolayı teşekkür  etti. Memursen  ve  Eğitim-Bir-Sen  İlçe  yönetim kurulu  başkanı  Eyüp Dağ  “Sayın Başkanımız Cengiz Pala,  göreve  geldiğinden  beri  Eğitim camiamıza ve   sendikamıza  her türlü  desteği vermiştir.  Kendilerine ilettiğimiz  her  sorunumuzu  ivedilikle  çözmüş,  eğitimin sorunlarıyla ilgili  istişarelerde  bulunmuş,  görüş ve  önerilerimizi  imkanlar  çerçevesinde  dikkate  almıştır.  Etkinliklerimizde  ve  programlarımızda  madden  ve  manen  çok büyük   desteklerini  göstermiştir. Bize çok yakınlık gösteren,  öğretmen camiasının ve okullarımızın sorunlarını dile getirmek için ziyarete geldiğimizde odasının kapılarını sonuna kadar açan,  kapısına gelen okul müdürlerini “Git ilçe müdürünle görüş” diyerek kapıdan göndermeden her daim sorunlarımıza ortak olan sayın başkanımız Cengiz Pala’ya teşekkür etmek ve her zaman  Memursen  ve  Eğitim-

Bir-Sen  olarak  yanında  olduğumuzu  belirtmek için  ziyarette  bulunduk.  Kendilerine  teşekkür ediyoruz. Allah  kendilerinden  razı  olsun.  Uzun süredir  böyle  bir  ziyareti  planlıyorduk.  Fakat  başkanımızın  çok yoğun  programından  dolayı  ancak  bu  güne  nasip  oldu. Emirdağ’ımız  tarihinde  olmadığı  kadar  yoğun bir  yatırım  sürecine  girmiştir.  Emirdağ’ımıza  yaptığı  hizmetlerden   dolayı  başkanımıza  teşekkür  eder;  bu  yoğun çalışmalarında   Allah  yar ve yardımcısı  olsun  dileklerimizi  belirtiriz.”  Diye konuştu.
Emirdağ Belediye Başkanı Cengiz Pala da Öncelikle sayın hocama bu konuşmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Biz ne yapıyorsak Ülkemiz için Emirdağ için yapıyoruz. Öğretmen arkadaşlarımızla bizim hiçbir ayrı gayrımız olmamıştır. Onlar bizim geleceğimizin mimarlarıdır, elimizden geleni esirgemedik, bundan sonrada esirgemeyeceğiz.'' Dedi.

Add comment


Security code
Refresh