Emirdağlılar, Eskişehirde Düğünde Buluştu

Hits: 1244

                  Emirdağlılar, Eskişehir'de  bir düğün salonun da buluşarak birbirleriyle kaynaştılar.  Evlenen çiftlerin her ikisi de Emirdağlı olan Öğretmen Alptuğ Acar ve öğretmen Arzu Ünal Acet çifti evlenerek dünya evine girdiler.  Acet ve Ünal ailelerinin düğününe çok sayıda Emirdağlı katıldı.
                  Emirdağlılar, Eskişehir'de genellikle düğünde, ölüm de, sosyal ve kültürel etkinliklerde  birbirleriyle daha çok kaynaşıyorlar, bir araya geliyorlar ve birlik oluyorlar. Bu genç çiftlerin düğününe, Emirdağ'dan, Eskişehir'den , Belçika'dan çok sayıda Emirdağlı gelerek katıldılar. Emirdağlılar birlikte düğünde oynadılar, birbirleriyle sohbet ettiler ve gelinle-damada takılarını taktılar. Eskişehir'de, bir düğün salonun da, Emirdağlıların geniş katılımıyla muhteşem bir düğünü oldu.
                  Bu düğüne; Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi yönetim kurulu başkanı Dr. Mustafa

Emeksiz ve ailesi, Eskişehir-Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) üyeleri, Eskişehir'de bulunan Emirdağlı dernek üyeleri, Eskişehirli şairler, yazarlar, ozanlar, yurt dışından ve yurt içinden gelen Emirdağlılar, Emirdağ'dan ve Eskişehir'den çok sayıda davetli topluluğu düğüne gelerek katıldılar.

Add comment


Security code
Refresh