Emirdağ Sosyal Dayanışma Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Op. Dr. Orhan Özkır 27 Mart 2016 Pazar günü Eskişehir Serbest Mali Müşavirler Muhasebeciler Odası (ESMMMO) Konferans salonunda yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurulu Toplantısında Vakıf başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladıktan sonra hemşerilerimizden destek mesajları yağdı.

Özkır yaptığı açıklamada;

"Emirdağlı hemşerilerimin güveni ve desteğine dayanarak Vakıf başkanlığını yönetim kurulumuz ile birlikte yürütmekteyim. Bu süre zarfında hemşerilerimin güven ve desteğini boşa çıkarmamaya, onların güven ve desteğine layık olmaya çalıştım.  Tüm hemşerilerime ilgi ve destekleri için teşekkür ederim." dedi.

20 Mart 2016 günü çoğunluk sağlanamadı.

Beklendiği gibi 20 Mart 2016 Pazar günü yeterli çoğunluk sağlanamadığı için gerçek seçim 27 Mart 2016 Pazar günü yapılacak. Yanında nüfus cüzdanı olan, vakıf üyelerinden oluşan hazırun listesindeki hemşerilerimiz oy kullanacak.  Bu seçimde çoğunluk aranmayacak ve en çok oyu alan aday ve listesi kazanmış olacak. Seçime Op. Dr. Orhan Özkır ve ekibinin yanı sıra Hemşehrimiz Murat Kahya ve Olcay Yılmaz da seçime katılacaklar.

Halen Vakıf başkanlığını sürdüren Op.Dr. Orhan Özkır vakfın gelişip büyümesinde en büyük paya sahip.
 

Emirdağlılar Vakfının olağan seçimli Genel Kurul Toplantısı 27 Mart 2016 Pazar günü saat 13.00 de ESMMMO konferans salonunda başlayacaktır.

ADRES : Eskişehir Serbest Mali Müşavirler Muhasebeciler Odası (ESMMMO) Konferans salonu (Adliye karşı ara sokağı) Alanönü Mah. Mahide Bolel Huzur Evi Cad. No:17/1 ESKİŞEHİR .