Eskişehir Gazeteciler ToplantısıEskişehir İnternet Gazetecileri Cemiyeti (ESİGC); Korona virüs (Covit 19)’ lu günlerden sonra, ilk yüz yüze toplantısını Eskişehir’de gerçekleştirdi.

ESİGC’nin; sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen toplantıya üyeler maskeleriyle katılırken, kolonya ve dezenfektanlarını da yanlarında getirmeyi unutmadılar. İstişâri toplantı verimli geçti. Yönetim kurulu ve üyelerin hazır bulundu. ESİGC Başkanı İbrahim Gültekin, açılış konuşmasında; ‘’Toplantının gündeminde yer alan 2020 yılı çalışma takvimi içinde yapılacaklar; hararetli konuşmalar sonunda belirlendi. 2020 yılı çalışma takvimi içinde yapılacaklar belirlendikten sonra; kabul edilen

projelerin daha sağlıklı yürütülmesi için iş bölümü yapıldı. Verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Katılan bütün arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Daha önce de online toplantılar yaptık. Ancak hiçbiri yüz yüze toplantının yerini tutamaz. Çok güzel fikirlerle geldiniz, istekle görev aldınız ve hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ dedi ve toplantıyı sonlandırdı.

Toplantının sonunda; toplantıya katılanlar birlikte yemek yiyerek uzun süredir görüşememenin tadını çıkardılar ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.