Sitemizden Haberler

Gösterim: 1972
Cuma HutbesiSitemizin açılışının 18. gününe geldik. Bu güne kadar siz izleyicilerimize en hızlı şekilde haberler hazırlamaya çalıştık. Köy ve beldelerimizin ziyaret sırası için  anketimiz en kısa sürede sonuçlanacaktır. Şimdi ise sitemize Cuma Hutbesini ekledik. Cuma Hutbesinin dinimizde önemi büyüktür ki her ne sebebten olursa olsun kılınmayan 3 Cuma Namazı insanı kişinin imanına büyük leke getirir. Cuma hutbesinin amacı toplumsal düzeni sağlamak için tarihten bu günlerden örnekler alarak insanlara yapmaları gerekenleri anlatmak ve hatırlatmaktır. 

Bir cuma günü ALLAH (c.c.) Rasûlü Hz. Muhammed (SAV): "Ey Müslümanlar! Bu öyle bir gündür ki, ALLAH (c.c.) Teala, onu sizlere bayram kılmıştır."

Bununla birlikte Sitemize Videolar bölümünü ekledik. Daha detaylı haberler sunabilmek adına. “Emirdağ Hakkında” bölümümüz tamamlandı. Emirdağ Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kültürümüzden sadece yemeklerimiz mevcuttur. En kısa sürede Türkü, mani ve ağıtlarımızı ekleyeceğiz. Forumda bunlar şu an mevcuttur. Siz değerli izleyicilerimizden de destek bekliyoruz. Özellikle ilçemiz adına tarihi fotograflarla yazılarla. Bizi izleyen herkese teşekkürler.

                                                                  emirdag.com.tr ekibi  EKİBİ          

Comments are now closed for this entry