M. AKİF ERSOY İ.Ö OKULUNDAN ANITKABİR ZİYARETİ

Gösterim: 3564
Mehmet Akif ersoy İlköğretim OkuluOkulumuz 2007–2008 eğitim öğretim yılı ikinci kanat döneminde Okul Müdürü Ali KUBAT gezi rehber öğretmenleri Nihal YILDIRIM, Zehra DEMİROĞLU ve diğer öğretmelerimiz Ufuk KAYMAK, ,Sinan OLGUN, Şükrü ÜNAL ve Md. Yrd. Ali YILMAZ eşliğinde 50 kişilik öğrenci grubu ile Ankara, Anıtkabir ve Müzelere gezi düzenleyerek okulumuz öğrencilerinin ve velilerimizin beğenisini kazanmıştır.
            Emirdağ taşıma merkezi ve ağırlıklı olarak köyden gelen öğrencilerimiz ilk defa başkent Ankara’yı görmüş Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunmuş. Kurtuluş savaşı müzesini gezerek şehit ve gazilerimizi yad etmişlerdir. Bu gezi öğrencilerimizi hem duygulandırmış aynı zamanda sevindirmiştir. Ayrıca Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Eski Meclis Binası, Ankara şehir turu, Atatürk Orman Çiftliği, Hayvanat Bahçesi ve Alice Harikalar Diyarı gezilerek doyasıya eğlenilmiştir.

            Merkez mahalle ve köyden gelen öğrencilerimizi bu anlamlı geziyi yaşattığımız için okulumuz adına herkese teşekkür eder bundan sonra sosyal faaliyetlerde katılımın devam ederek artmasını ilçemiz adına temenni ederiz.

Comments are now closed for this entry