Emirdağ Anadolu Lisesi

İlçemiz Anadolu Lisesi mezunları, ve görev yapmış öğretmenleri ve Anadolu Lisesi’nde emeği olan herkes geçtiğimiz günlerde yapılan bir toplantıyla buluşma kararı aldılar.

1988 yılında eğitim-öğretime başlayan Emirdağ Anadolu Lisesi şimdiye kadar 12 mezun verdi. Mezunları arasında mühendisinden, kaymakamına kadar birçok kişinin bulunduğu Emirdağ Anadolu Lisesi mezunları bu buluşmayla tekrar bir araya gelecek.  31 Mayıs 2008 Cumartesi günü düzenlenecek olan pilav gününde bir araya  gelmeyi kararlaştıran mezunlar, öğretmenler ve emektarların amacı eski günleri yad etmek. Yıllardır birbirleriyle görüşemeyen aynı sınıftaki öğrenciler bu etkinlikle tekrar birbirlerini görmüş ve hasret gidermişSerkan Koyuncu, Selahttin Avcı olacaklar.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Anadolu Lisesi eski mezunları şunları kaydettiler : “Bizler bu okuldan yıllar önce mezun olduk. Mezun olduktan sonra birçok arkadaşımızla bir daha görüşemedik. Yıllar sonra onlarla tekrar buluşacak olmak gerçekten insanı heyecanlandırıyor. Tüm Anadolu Lisesi Mezunlarını bu günde görmek istiyoruz ama tabi böyle bir şey pek mümkün gözükmüyor. Ama fırsatı ve vakti olan tüm Anadolu Lisesi mezunlarını bu günde görmek istiyoruz.
Pilav Gününe katılmak istiyorsanız formu doldurarak göndeririniz. Mezun olupda istemiyorsanız sebebini bildirerek gönderiniz.

Yılların özlemini birkaç saate sığdıramayız ama eski dostları bu günde görmek bizim için büyük bir mutluluk olacak. Pilav gününe katılmak isteyen mezunlar 0.505 595 5568 nolu veya 272 443 4433 nolu telefonlardan  da konuyla ilgili bilgi alabilirler” dediler.