Emirdağ İlçesi Kent Portalı

emirdag.com.tr Otantik Bilgisayarın Tescilli web sitesidir. © 2007

emirdag.com.tr alan adı altında yayımlanan "Emirdag İlçesi Kent Portalı" altında her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, emirdag.com.tr Yönetimine aittir.. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

emirdag.com.tr sitesindeki bağlantılar sizi emirdag.com.tr ağının dışına götürebilir. Otantik Bilgisayar bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır.

emirdag.com.tr, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. emirdag.com.tr veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. emirdag.com.tr, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten emirdag.com.tr sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla emirdag.com.tr 'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca emirdag.com.tr mülkiyetine geçer. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, emirdag.com.tr Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından emirdag.com.tr sorumlu tutulamaz.

emirdag.com.tr sitesine giren her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. Koşulların aksinde Emirdağ  Mahkemeleri Yetkilidir.