Ataç ve Gündoğan'dan Tetik'e Anlamlı Ziyaret

Gösterim: 577

chp emirdağTepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çifteler İlçesi  Belediye Başkan Aday Adayı EMİRDAĞLI Sebahattin Tetik’e, seçim çalışmalarına tam ve anlamlı destek verdiler.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı EMİRDAĞLI Sebahattin Tetik ile birlikte oluşan heyet; Mahmudiye Belediye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ı makamında ziyaret ettiler ve birlikte Emirdağ’ına gittiler. Heyet; Akabinde, CHP Emirdağ İlçe Teşkilatını, Esnaf Kefalet Kooperatifini, Ziraat Odasını, Emirdağ Kaymakamlığını, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ettiler ve bilgi alışverişinde bulundular.

Ataç ve Gündoğan; CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı EMİRDAĞLI Sebahattin Tetik’in seçim çalışmaları kapsamında, Çifteler halkının yoğun olduğu Emirdağ ilçesinde, vatandaşlar ile bir araya geldiler. Emirdağ'ın meşhur Salı Pazar yerini ziyaret eden başkanlar ve Tetik, esnaf ve vatandaşların sorunlarını, isteklerini ve sıkıntılarını dinlediler. CHP Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı EMİRDAĞLI Sebahattin Tetik; "Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ile birlikte, esnaf ve vatandaşların sorunlarını,isteklerini ve  sıkıntılarını dinlemek için Emirdağ ilçesine geldik. Çİfteler ilçesinde çok sayıda Emirdağlı var. Çifteler ilçesinde ikamet eden Emirdağlılar, hem Emirdağ'da, hem de Çifteler ilçesinde kalmaktadır. Allah'ın izniyle güçlü bir Çifteler için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğim. Seçim den seçime değil, her zaman Çifteler halkı ile iç içe olacağım" dedi. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan Emirdağ’ını ziyaret ile ilgili, ‘’Çifteler Belediye Başkan Aday Adayı EMİRDAĞLI Sebahattin Tetik, Çifteler için önemli projeler yapacağına inanıyoruz. Tetik, Çiftelerde yaşayan vatandaşların isteklerini, sorunlarını bilmektedir. Tetik ve ekibine başarılar diliyoruz" diye ifade ettiler. Ataç, Gündoğan ve Tetik Emirdağ’ın Pazar yerindeki esnafların sorunlarını ve isteklerini dinlediler. Heyet; Emirdağ'dan Eskişehir'e dönüşte, Çifteler ilçesine uğradılar ve halkla buluştular.

Add comment