Ak Partiden 4 aday Adayı

Hits: 707

Aday Adayı AK Partide 5 Kasım Pazartesi günü başlayan aday adaylık süresi normalde 12 kasımda doluyordu. Ama ilçe başkanlığından yapılan açıklamaya göre 16 kasıma kadar uzatıldı. Emirdağ Belediye Başkan aday adaylığı için geçtiğimiz hafta 2 başvuru yapıldı. Bunlar; Emirdağ Belediye eski başkanı Cengiz Pala ve AK Parti Emirdağ İlçe Yönetim Kurulu eski üyesi Kadir Aktaş'tı.

12 Kasım Pazartesi günü iki aday adayı daha başvurusunu AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Serkan Koyuncu'ya vererek gerçekleştirdiler. AK Parti Emirdağ İlçe eski başkanı Hüseyin Duran arkadaşlarıyla geldiği AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığı binasında başvurusunu ilçe yönetimine vererek bu yarışta ben de varım dedi.

Bir diğer aday adayı ise Emirdağ Vergi Dairesi Müdürlüğünde görev yapan Gökhan Yüce oldu. Gökhan Yüce, Emirdağ'da sosyal yardımlaşma anlamında yıllarca idarecilik yapmıştı. Memuriyetten istifa ettikten sonra AK Parti Emirdağ İlçe Başkanlığına arkadaşlarıyla başvuruya gelen Yüce, Emirdağ Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu İlçe Yönetimine sunarak yarışa dahil oldu.

Add comment


Security code
Refresh