Şengül Neşe Yılmaz

!968 yılın da Emirdağ’da doğdu. İlkokulu, Emirdağ İnkilap ilkokulu’nda okudu. Ortaokulu, Emirdağ Kız Meslek Lisesi’nin orta kısmında okudu. Lise kısmını da, Emirdağ Lisesi’nde tamamladı. Emirdağ’da Belediyeden  su tesisat işlerinden emekli  olan merhum Ali Can’ın kızıdır.
2014 yerel seçimlerde, Emirdağlı kadın Muhtar Şengül Neşe Yılmaz,  Afyonkarahisar’da  Karaman mahallesi’ne muhtar olarak seçildi. Emirdağlı olarak Afyon’da ilk kadın muhtar olarak görev yapmaktadır. Afyonkarahisar’daki Karaman Mahallesi’ne muhtar seçildikten bugüne kadar yaptığı bazı hizmeleri sıralayabiliriz: ‘’ Karaman mahallesi’nde çocuk oyun parkları yoktu. Emirdağlı Muhtar Şengül Neşe Yılmaz, Karaman Mahallesine çocuk oyun parkları yapılması ön ayak oldu. Ayrıca, spor aletlerini, Afyonkarahisar’da Atatürk Lisesi’nin bahçesi’ne kurdurdu. Ayrıca Karaman Mahallesi’ne, yağmur atık su giderlerinin ve

mahallenin asfaltlandırılması için çalıştı.Afyonkarahisar Karaman Mahallesindeki  ‘’Kent  Meydanı’’ ve ‘’Otopark’’,  Afyonkarahisar  Belediyesi tarafindan yapılacak. Projeleri; Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapılıyor ve  Afyonkarahisar Karaman Mahallesi Muhtarı Neşe Yılmaz Tarafından takip edilmektedir.
Afyonkarahisar’ın Karaman Mahallesi Muhtarı Emirdağlı Şengül Neşe Yılmaz evli ve 2 çocuk sahibidir. Yılmaz; Muhtarlık hizmetlerinide yer olarak,  Afyonkarahisar Belediyesi’nde  Karaman İş Merkezi’nde, Belediye Su Veznelerinin yanında sürdürmektedir. Muhtarlık görevinde azimli , kararlı, sempatik , çalışkan ve girişken olduğu gözlenmiştir.

 

Add comment