Anıl Yiğit Özel

Anil Yiğit Özel1992 yılında Eskişehir’de doğdum. KBB alanında Emirdağlı Op. Dr. Bilen Özel ve emekli öğretmen Emirdağ’ın Hamzahacılı köyünden Sevilay Koçak Özel’in üç çocuğunun en küçüğüyüm. Ablam Doç. Dr. Gökçe Özel Şimşek baba mesleğini icra ettirmekte iken makine mühendisi olan abim Kamil Deniz Özel de yabancı bir firmanın Türkiye satış operasyonlarını yönetmektedir.

2010 yılında Yakındoğu Üniversitesi Eczacılık fakültesini kazandım. 2010-2011 yılları arasında İngiltere EF Manchester’da Farmasötik Ürünler ve Yönetimi alanında eğitim programına katıldım. 2015 yılında fakültemin OSCE çalışmalarına katılarak teşekkür belgesi aldım. 2016 senesinde Yakındoğu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini Yüksek Onur belgesi ile 5. olarak bitirdim ve şu anda da Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Fitoterapi alanında yüksek lisansımı yapmaktayım.

2017 yılının Kasım ayında Bahçelievler mah. Prof. Dr. Orhan Oğuz cad. 65/A Tepebaşı –Eskişehir’de ECZANE ANIL ' ı açtım. Eczanemin hem sahibi hem de mesül müdürüyüm. Yeni nesil eczacılık fikrini benimseyip modern dizayna sahip eczanemizde geniş ilaç ve ilaç dışı ürün yelpazesiyle ( Medikal - Ortopedi, OTC ürünler, Anne - Bebek bakımı, Vİtamin - Multivitamin, Gıda Takviyesi, Ağız Sağlığı, Cilt Sağlığı, Cinsel Sağlık, Kadın Sağlığı, Dermokozmetik, Kozmetik) en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Açıldığımız günden bu yana misyonumuz;  güleryüzlü, hasta odaklı, kendinden emin, bilgi ve becerisi tam sağlık personellerimizle siz değerli hastalarımızın ve hemşehrilerimizin hizmetinde olmaktır. Vizyonumuz ise “daha sağlıklı bir yaşam için ECZANE ANIL” mottomuzla ilerlemektir.

Add comment